5.00 / 1 oy

Zımba teli sökücü tavsiyesi (Ahşap ve kumaş için)

Aslında bu konuyu zımba teli sökücü tavsiyesi almak için açacaktım ama konuyu açıncaya kadar internetteki yorumlara bakarak bir zımba teli sökücü siparişi verip de satın aldığım üründen memnun kalınca bari verdiğim siparişi kendim önereyim istedim ve bu konuyu açtım.

bkz: Koltuk kumaşının telleri nasıl sökülür?

Hem döşemelerin üzerindeki zımbaları kumaşa ve astara zarar vermeden sökebilmek, hem de ahşapların üzerindeki zımbaları sökebilmek için kaliteli ve hesaplı bir zımba makinesi olarak amazon.com.tr'den yaklaşık 46 TL'ye Wert 2514 Profesyonel Zımba Teli Sökücü isimli ürünü satın aldım. İnternette zımba teli sökmek için ince uçlu tornavida ve pense kullanan kişilerin iki alet ile yaptığı işi tek başına yapabiliyor ve kendi amatör kullanım deneyimimde çok memnun kaldım.

Çıkıntılı kısmını aşağı getirecek şekilde hafif ittirerek ucunu zımba telinin altına soktuğunuzda pıt diye teli kaldırıyor, sonra da ister biraz daha çekerek tümden çıkartıyorsunuz, isterseniz de yine bir pense yardımıyla da zımba telini olduğu yerden çıkartabiliyorsunuz.

Wert 2514 Profesyonel Zımba Teli SökücüWert 2514Zımba Teli Sökücübkz: Koltuk süngeri ve elyafı nasıl seçilir?

bkz: Koltuk taban lastiği (taban kordonu) nasıl takılır?

bkz: Koltuk döşemesi için kumaş seçimi nasıl yapılır?

bkz: Koltuk döşemesi değişimini kendim yapabilir miyim?

esmer melek

22.03.2021 18:03

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Zımba teli sökücü tavsiyesi (Ahşap ve kumaş için)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.