5.00 / 1 oy

Xiaomi robot süpürgeden her gün çıkan toz ve pislik miktarı

İlginç bir konu olacak ama hem robot süpürge işe yarıyor mu diye soranlara göstermek için, hem de robot süpürge kullanan herkeste durumun aynı olup olmadığını merak ettiğim için Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro robot süpürgeden bugün çıkarttığım toz ve pisliklerin toz haznesindeki fotoğrafını çektim ve buradan paylaşmaya karar verdim.

İşin ilginç yanı evde robot süpürge yokken belki haftada bir kere temizlik yapardım ve ev de bildiğim kadarıyla hep temiz olmuştur. Ama günlerdir kullandığım robot süpürge her gün bu kadar pislik topluyor ve her gün de rutin temizliği bittikten sonra toz haznesini boşaltıyorum. Bu da robot süpürge almaya gerek var mı diye soranlara cevap olarak göstereceğim sayfa olsun madem.

robot süpürge kirli toz haznesi

Demek ki bir şekilde evde her gün yerde bu kadar toz birikiyor, köşe bucak gezen bir robot süpürge olunca da bu tozların her gün toplandığını bilmek insanın içini rahatlatıyor. Robot süpürge kullanan diğer yazar arkadaşlar da bir günlük çıkan pislik miktarını fotoğrafla ya da benim paylaştığımla kıyaslayarak bilgi verebilir mi gerçekten çok merak ediyorum durum herkeste aynı mı diye.

lilith

02.12.2020 12:00

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

 • 2 Aralık 2020 13:52
  7

  Çok farkımız yok, bu da bendeki durum ve yine bir günlük toz miktarı. Evde hafif tüylü halı olunca onun üzerindeki tüyleri de aldığı için kıl tüy varmış gibi  görünüyor ama yok. Halıları kaldırmak lazım ama ona da sıra gelmiyor maalesef.

  robot süpürge toz haznesi

 • 13 Mart 2022 11:21
  1

  halısız ortamda her seferinde bu kadar toz toplanabiliyorsa eviniz ya en az 300 metre kare olmalı ya da komşularınız siz uyurken evinize tozlarını falan boşaltıyor olmalı. başka türlüsü mümkün değil

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi robot süpürgeden her gün çıkan toz ve pislik miktarı

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.