5.00 / 1 oy

Xiaomi Mi Band 5 için ekran koruyucu tavsiyesi

Bugün 250 TL gibi makul bir fiyata Xiaomi Mi Band 5 akıllı saat siparişi verdim. Saatten çok beklentim, sadece telefonuma gelen bildirimleri saatten görerek telefonu daha az elime alsam ve arada spor yaparken nabız gibi bilgileri görebilsem zaten benim için parasını çıkartmış olur.

Saatler konusunda vukuatli bir adamım, elim kolum hiç rahat durmadığı için dikkatsizliğin de etkisiyle bugüne kadar severek aldığım tüm saatleri çizip kırmışımdır. Bu yüzden saatlere fazla para da vermiyorum, fazla beklentiye de girmiyorum. Ama söz konusu olan akıllı saat olunca hem çok dayanıklı olmaması beklenir, hem de ekranı çizildikten sonra zaten bir esprisi kalmaz. Bu yüzden Xiaomi Mi Band 5 için iş görecek bir ekran koruyucu sipariş etmek istiyorum.

iphone ya da samsung telefonların ekran koruyucuları gibi bir telefon parasına daha gelecek kaliteli ürünler yerine hem hesaplı hem de işimi görecek yeterlilikte bir ekran koruyucu arıyorum, fiuay seviyesi olarak da 20 TL'ye Case 4U markasının ekran koruyucusu bana mantıklı gibi geldi. Case 4U markasının ekran koruyucularını kullananlar ya da akıllı saati için farklı bir markanın ekran koruyucusunu kullananlar bana satın almak için akıllı saat ekran koruyucusu tavsiyesi varebilirler mi?

fatih55

27.11.2020 11:16

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Mi Band 5 için ekran koruyucu tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.