5.00 / 1 oy

Xiaomi Mi Box S'e Stremio Uygulaması Kurmak Nasıl Yapılır?

İnternette Xiaomi Mi Box S TV Box'a Stremio uygulamasını APK ile kurabilme konusunda onlarca soru gördükten sonra adım adım bu pratik işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatmak istiyorum.

Xiaomi Mi Box S'e Stremio uygulamasını kurabilmek için Google Play'den aşağıdaki uygulamaları telefonunuza ve android tv box'a kurun.

 

Akıllı Telefonunuza Kurmanız Gereken Uygulamalar:

1. Send files to TV

 

Android TV Box'a Kurmanız Gereken Uygulamalar:

1. Send files to TV

2. File Explorer (Ya da bir muadili)

 

Xiaomi Mi Box S'e Stremio Uygulaması Kurulumu

1. stremio.com internet sitesinde downloads sayfasında ARM yazan en üstteki APK'yı indirin. Ben bu yazıyı yazdığım esnada sitedeki sürüm stremio 1.3.4 ARM sürümüydü

stremio apk download

2. Yukarıda yazdığım uygulamaları kurduktan sonra hem Android TV Box'ta, hem de Android akıllı telefonda Send files to TV (bkz: Android TV Box'a Uzaktan Nasıl Kablosuz Dosya Gönderilebilir?) uygulamasını açın. Telefondan TV Box'a indirdiğiniz APK dosyasını gönderin

send files to tv

3. TV Box'ta File Explorer benzeri bir uygulama ile apk dosyasını seçerek kurun. Android bu kurulum için File Explorer'a bir izin isteyecek, bu izni de vererek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

 

 

vasini

05.01.2021 16:02

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Mi Box S'e Stremio Uygulaması Kurmak Nasıl Yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.