5.00 / 1 oy

Siyah Nokta Giderici Cilt Temizleme Cihazı Tavsiyesi

Siyah noktaları normalde düzenli olarak siyah nokta bantları ile banyodan sonra alıyorum ve bazen keyif olsun diye birkaç hafta almadıktan sonra alıyorum ve bant resmen sakallar sanki banta diken diken yapışmış gibi görünüyor. İşin eğlence kısmı güzel ama internette siyah nokta giderici cilt temizleme cihazlarını da gördükte acaba iddia ettikleri kadar işe yarıyor olabilirler mi diye merak ediyorum ve bir tane satın almayı düşünüyorum.

Xiaomi, Derma, PoloSmart, Comedones, Gomax vb. pek de aşina olmadığım markaların 50-200 TL bandında burun temizleme aletleri mevcut. Fiyat olarak zaten düşük oldukları için denenebilir görünüyorlar ama almışken de işlevsel bir ürün seçmek istiyorum.

Siyah nokta temizleme ürünleri arasında öneri olarak verebileceğiniz ve şahsen kullandığınız bir ürün varsa hangisini seçmem gerektiği konusunda tavsiyede bulunabilir misiniz?

 

Editör editi: önceki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Rossman StopEver Pore Strip Siyah Nokta Plasteri İncelemesi

bkz: Sudocrem cilt lekelerine iyi gelir mi?

bkz: Tıraş bıçakları kaç kere kullanılabilir?

bkz: Kalıcı oje ne kadar dayanır?

bkz: Isana Power Serum Vitamin C Shot Ürün İncelemesi

bkz: Cetaphil Hassas Cilt Temizleyici Ürün İncelemesi

mehmet eryılmaz

28.05.2021 17:51

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Siyah Nokta Giderici Cilt Temizleme Cihazı Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.