5.00 / 1 oy

Diş beyazlatma konusunda en iyi diş macunu hangisi?

İnternetteki diş beyazlatma videolarını çok tehlikeli bulduğum için limon ya da karbonatlı su gibi uygulamaları kendi dişlerime yapmayı uygun bulmuyorum, her ne kadar florür de zararlı deseler de ben piyasada satılan diş macunlarına daha çok güveniyorum, çünkü en azından piyasada satılabilecek kadar sağlık onayı almışlar ve bütün dünyada da kullanılan markalar ve ürünler bunlar. Peki sürdürülebilir diş beyazlığına kavuşabilmek için sizin tercih ettiğiniz diş macunu varsa öneriniz hangi diş macunu olur? Opalescence Whitening beyazlatıcı diş macunu ya da Sensodyne beyazlatıcı diş macunu kullananlar varsa onların da ayrıca görüşlerini öğrenmek isterim.

cumali

08.09.2019 11:15

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 17 Haziran 2022 04:34
    2

    herhangi bir diş macunu ile televizyonda gördüğünüz kişiler kadar beyaz dişlere sahip olma şansınız yok, diş hekimibden home bleaching ya da office bleaching yaptırmanız gerek o derece bir beyazlık için

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Diş beyazlatma konusunda en iyi diş macunu hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.