5.00 / 1 oy

Rossman StopEver Pore Strip Siyah Nokta Plasteri İncelemesi

Rossman'da satılan siyah nokta bandına (StopEver Pore Strip Siyah Nokta Plasteri) bir şans vermek istedim ve bir kutu satın aldım, daha önce Nivea'nın siyah nokta bandını kullanıyordum ama 6 tanesi 12.90 TL olunca bu ürüne bir şans vermek istedim. Açıkçası bir süredir de siyah nokta bandı kullanmamış olduğum için yeni bir siyah nokta bandı testi yapmaya çok müsait bir durumdaydım, sonuçlarını da görsel olarak paylaşmak istedim. Öncelikle satın aldığım ürünün kutusunun fotoğrafı şu:

pore strip siyah nokta bandı

Kullanım olarak standart siyah nokta bantlarında olduğu gibi önce burnumu iyice yıkadım (nemlendirdim) ve üzerine de burnumu iyice kaplayarak tüm alanları yapışacak şekilde bandı yapıştırdım. Buruna sabitlenme ve düşmeme konusunda Nivea gibi iyi sonuçlar verdi, burnunuzdaki nem geçince bant kuruyor ve burnunuza iyice yapıştığı yönünde bir his veriyor. Sonuç olarak benim için bir burun bandında 3 adet ölçüm kriteri vardır, bunlarda :

1. Buruna yapışma: sorun yok

2. Burnun tüm alanlarıı kaplama: kötü ama Nivea da burnumun ucuna ve üst kısımlarına ulaşamıyordu, burnum da normal boyutlarda bu arada

3. Ne kadar siyah noktayı çekip alabildiği: bu sorunun yanıtı da aşağıdaki fotoğraftan görülebilir

stopever siyah nokta bandı

Sonuç olarak şahsi görüşüm idare eder bir ürün olduğu yönünde. Nivea yine bir tık daha iyi performans veriyor benim kriterlerime göre ama aradaki fiyat farkı dikkate alındığında tercih edilebilir bir ürün.

shaziye

31.05.2020 20:12

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rossman StopEver Pore Strip Siyah Nokta Plasteri İncelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.