5.00 / 1 oy

Kalıcı oje ne kadar dayanır?

Oje sürmeyi çok seviyorum özellikle eskiden her gün okula giderken sonrasında çalışma hayatına geçerken her gün giydiğim kıyafetlere uyumlu olarak sıkılmadan oje tazelerdim. Bir gün sürdüğüm ojede bir tırnağımda bile hafif oje çıkıntısı görsem anında tüm tırnaklarımdaki ojeleri siler yeniden oje sürerdim. Lakin artık bir bebeğim var ve kendime ayıracak vakti bırakın da uyuyacak vakit bulamıyorum çünkü benimki bir an olsun beni rahat bırakmıyor. Her an bir ağlama krizinde ya da çığlık atmalara başlıyor, babası yanında olsa dahi durum bu şekilde. Benim de oje sevdam bitmedi fakat yarım ojelerle de dolaşamam paspal paspal. Bu sebeple kalıcı oje yaptırmak istiyorum fakat ne kadar dayandığına emin olamıyorum bazı güzellik salonlarının internet sitelerinde bir ay dayandığı yazıyor (özellikle deniz ve havuza girilmezse) Şu an zaten kış aylarında böyle bir durum söz konusu olamaz fakat hem hala salgının devam etmesi sebebiyle neye dokunursam elimi sabunla ova ova yıkıyorum hem de üstüne kolonya sürüyorum. E haliyle normalde günlük ojelerim akşamı zor çıkarırken kalıcı ojenin ne kadar süre dayanacağını merak ediyorum. 

Var mı bu zamanlarda kalıcı oje yaptıran? Ne kadar süre çıkmadan dayanıyor. Öyle taşlı şekilli filan bir şey istemiyorum açık tonlarda, her daim her kıyafetle uyumlu olacak bir renk düşünüyorum. Hem güvenilir bir yer olsun hem de mümkünse ojemi ben götüreyim ki kalitesinden emin olayım. Tavsiyelerinize açığım. 
 

nazlı

09.02.2021 13:01

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 29 Nisan 2022 20:05
    0

    kalıcı olunca kalıcı olmuyor mu yani? ben şok :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kalıcı oje ne kadar dayanır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.