5.00 / 1 oy

Cetaphil Hassas Cilt Temizleyici Ürün İncelemesi

Amerika'da yaşayan ve oradan gelen arkadaşlarımın deneme ürünü olarak getirdikleri bir üründü benim için başlarda. Çok memnun kaldığım için sürekli istiyordum stok yapmak amacıyla. Artık Türkiye'de de olması çok iyi. Daha da iyi olanı bir önceki yazımda bahsettiğim Rossmann'ın cilt ürünleri festivali dahilinde hediye ürün olarak Cetaphil Hassas Cilt Temizleyicisini göndermesi oldu. Mart 2021 son kullanma tarihi tek kötü yanı bu fakat şu an kullandığım ürünün son kullanım süresi uzun olduğu için direkt bu hediyeme geçtim. 

cetaphil

Cilt temizleme ve bakım ürünlerinde parfümsüz yani kokusuz ve zararlı içerikler bulunmayan ürünleri sevenler için ideal bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Elinize ufak bir miktar alarak tüm yüzünüzü temizleyebiliyorsunuz. Hem su ile hem de susuz kullanılması ise bir avantaj özellikle sabah acelesi olup evden hızla çıkmak zorunda olanlar ve gece yorgunluktan yüzünü yıkamaya üşenenler için.

cetaphil-

Cetaphil Hassas Cilt Temizleyicisinin artılarından biri de cildinizi temizlerden kurutmaması aksine nemli bir his bırakması ve yumuşacık yapması. 

Ürünün diğer alışık olduğunuz cilt temizleme ürünleri gibi köpürmesini bekliyorsanız hayal kırıklığına uğramamanız için köpürmediğini baştan söylemek isterim. 

Yüz için olsa da tüm cilt temizliği için kullanılabilir, hatta bebeklerin popolarını yıkamak için bile uygun olduğu belirtiliyor etketinde. 

Komedojenik olmaması yani gözeneklerinizi tıkamadan temizliyor olması da sivilceye meyilli ciltlerin de korkmadan kullanabilecekleri bir ürün olmasını destekliyor. 

Sabun içermeyen formülü ile makjayı, kiri ve diğer yabancı maddeleri temizlerken cildinizi kurutmuyor.

Rossmann'dan satın aldığım ve kullandığım diğer ürünler hakkında inceleme yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz. 

Rossmann Sun Ozon Güneş Spreyi Saç ve Saç Derisi SPF30 ürün incelemesi

Rossmann “Domol Renk Ayırıcı Bez” yorumları

 

baal

21.01.2021 22:47

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Cetaphil Hassas Cilt Temizleyici Ürün İncelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.