5.00 / 1 oy

Isana Power Serum Vitamin C Shot Ürün İncelemesi

Rossmann’ın cilt bakımı festivalinden aldığım son ürün Isana Power Serum Vitamin C Shot. Bu ürün öyle bir ürün ki indirime girdiği an bitiyor. Ben de indirime girdiğini fark ettiğim an 2 tane direkt alırıyorum, stok yapmak için. 10 ml olması sebebiyle çabukcak bitiyor gibi geliyor bana. Normalde diğer serumları 30 ml ike c vitamini kolay bozulan yapısı sebebiyle az miktarda üretilmesi mantıklı. 

Isana’nın C vitamini serumu piyasadaki benzer ürünlere göre daha uygun fiyatlı olması sebebiyle ya da gerçekten çok etkili olduğu için anında tükeniyor. Ben sivilce ya da alerji yapmadığı için seviyorum bu ürünü. Eğer ürünü nemlendirici kreminiz ile kullanacaksanız bir pompa yeterli sadece c vitamini olarak kullanacaksanız 2 pompa avcunuza sıkıp tüm yüzünüze sürmeniz için yeterli oluyor. Ben c vitamini gündüz güneş ışığında kullanıldığında leke yağıyor diye bildiğimden gece yatmadan önce kullanıyorum. 

Isana Power Serum Vitamin C Shot

Parfümlü ürünler cildinize iyi gelmiyorsa almanızı önermem fakat kokusu çok hafif ve kısa bir süre içinde geçiyor. İsterseniz bir şanş verin. Uzun ince turuncu ambalajda bir ürün. Şişe içinin görünmemesinin sebebi c vitaminin ışık ile bozulması. Bu sebeple şişenin etrafı içiriden koyu turuncu bir etiket ile kaplı. Şişenin alt kısmından çevrilmesi ile kilit mekanizması açılıyor. Uçlu kalem gibi düşünebilirsiniz alt kısmından bastırınca serum avcunuza akıyor.  

Isana Power Serum Vitamin C Shot-

Serum C vitamini ve hyaluronik asit içermekte ve cildinizi nemlendirirken daha aydınlık ve dolgun bir görüntüye kavuşmasını ve varsa ince kırışıklıkların oluşmasını derinleşmesini önlemeyi amaçlıyor. Ciltte ağırlık yapmaması önemliydi benim için şu ana kadar yapış yapış his de olmadı, hemen emilmesi de artı bir özellik. 

ya da pul pul dökülme gibi bir etki yapmadı fakat herkesin cildi farklı olduğu için gözlem yapmanız önemli. 

Rossmann'dan satın aldığım ve kullandığım diğer ürünler hakkında inceleme yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz. 

Isana Aktiv Serum - Hyaluron Triple Ürün İncelemesi

Isana Lifting Serum Q10 Kırışıklık Önleyici Ürün incelemesi

Cetaphil Hassas Cilt Temizleyici Ürün İncelemesi

Rossmann Sun Ozon Güneş Spreyi Saç ve Saç Derisi SPF30 ürün incelemesi

Rossmann “Domol Renk Ayırıcı Bez” yorumları

baal

23.01.2021 21:57

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Isana Power Serum Vitamin C Shot Ürün İncelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.