5.00 / 1 oy

Sennheiser ie 900 almaya değer mi?

Öyle çok pahalı kulaklılar kullanan birisi değilim ama internette insanların kapış kapış aldıkları ve stokları tükenen Sennheiser ie 900 kulaklığı görünce nedir bu kulaklığın numarası diye merak etmeye başladım. Sennheiser her zaman kalitesi ile bahsedilen bir kulaklık markası zaten, bir de bu markanın üst segment bir ürünü olunca acaba ses kalitesi nasıl olur diye merak ediyor insan haliyle.

Sennheiser ie 900 modelinin Türkiye'deki satış fiyatı yaklaşık olarak 14.400 TL. Yani benim bilgisayar almak için bile pahalı olarak nitelendirdiğim bir fiyata insanlar kapış kapış kulaklık satın alıyorlar.

Kablolu bir kulak içi kulaklık olmasından da zaten kalitesinden taviz verilmediği tahmin edilebiliyor ama bu kulaklığı alıp kullanan birisi varsa samimi bir inceleme paylaşıp bir kulaklığın gerçekten bu fiyata almaya değer olup olmadığını yazabilir mi?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Sennheiser Momentum True Wireless Windows Bağlantısı Nasıl Yapılır?

bkz: Sennheiser Nasıl Okunur?

bkz: Sennheiser Momentum True Wireless 2 Detaylı İncelemesi

bkz: Sennheiser Momentum TW2 Şarj Olma Süresi Nedir?

bkz: Sennheiser Bluetooth Kulaklık Ses Kısılmıyor ve Açılmıyor

bkz: Sennheiser Momentum TW2 mi Sennheiser Momentum 3 mi?

HakanGozupek

23.09.2021 21:29

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 24 Eylül 2021 00:32
    4

    Türkiye'de bu ürünün o kadar da kapış kapış satıldığını sanmuyorum, ama amazon ve mediamarkt'ın yurt dışı sitelerine baktığımda gerçekten stokları tüketmişler. Orada 1400 euro olan bir ürün daha satın alınabilir haliyle, bizde ise fiyata bir sıfır daha ekleyince haliyle 4-5 asgari ücret maaşına ulaşmış oluyor. her ürün her tüketici için değildir, hissetmeden satın alamıyorsanız zaten ne kadar kaliteli olduğu önemli değil, bu ürün sizin için üretilmemiş demektir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sennheiser ie 900 almaya değer mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.