5.00 / 1 oy

E-Nabız'da radyoloji görüntüleri var mı?

E-nabız sisteminde radyoloji verilerimi (radyoloji görüntüleri) göremiyorum, örneğin diş röntgenlerimi görmek istediğimde e-devlet'e giriş yapıyorum ve e-nebız'dan görmek istiyorum ama sistemde görünmüyor. Problem e-nabız'da radyoloji görüntülerinin yüklenmemesi mi yoksa benim diş hekimimden ya da kontrole gittiğim hastaneden kaynaklı bir durum (radyoloji verilerini sisteme yüklememe gibi) olabilir mi?

Edit: internette de arattım, ta 2018 yılında yayınlanmış haberler var artık radyoloji raporlarına ve görüntülerine e-nabız'dan ulaşılabilecek diye. Hatta 2018 yılında yayınlanmış e-Nabız V.2.0 kullanım kılavuzunda bile radyoloji verilerinden bahsediliyor. E-nabız sisteminde radyolojik görüntülerini görebilen varsa bilgi verebilir mi, problemin ne tarafta olduğunu anlamaya çalışıyorum.

Edit 2: Benim durumumda olan çok kişinin şikayetvar'a yazdıklarını fark ettim. Demek ki hastane kaynaklı bir durum ki insanlar radyoloji verileri e-nabız'a yüklenmediği için şikayet kaydı açmışlar. Ben de hastane ile mi iletişime geçmeliyim yoksa şikayetvar'a kayıt açsam daha mı verimli olur karar veremedim?

bahtiyar

13.11.2020 00:14

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
E-Nabız'da radyoloji görüntüleri var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.