5.00 / 1 oy

Sennheiser Bluetooth Kulaklık Ses Kısılmıyor ve Açılmıyor

bluetooth kulaklık ararken sitedeki Sennheiser Momentum True Wireless 2 Detaylı İncelemesi yazısından gaza gelerek ben de 2200 TL gibi bir ücrete Sennheiser Momentum True Wireless 2 satın aldım. Kulaklığın sesi gerçekten çok temiz ama incelemede de bahsedildiği gibi son ses seviyesi öyle çok uç seviyelerde değil. Kulaklığı yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve genel anlamıyla memnunum. Rahatsız olduğum konuları da incelemeye cevap olarak ekledim zaten.

Kulaklığı 4 farklı cihazda kullanıyorum, hangi cihazda çalışıyorsam o cihaza bağlanarak spotify ile kullanıyorum. ama windows 10 bilgisayarda Sennheiser Momentum True Wireless Windows Bağlantısı Nasıl Yapılır? yazısına da bakmış olmama rağmen son zamanlarda ses açıp kısarken kulaklığa yansımıyor bu azar azar ses açıp kısmalar. Windows'un genel ses seviyesi sadece 0 ile 100 olarak algılanıyor ve ya tam açılıyor ya da tam kısılıyor. Ama spotify'ın kendi içindeki ses seviyesi değişimi garip bir şekilde işe yarıyor.

Not: ses kalitesini iyileştirmek için Windows 10 için Equalizer Programı Tavsiyesi yazısındaki boom 3d uygulamasını satın aldım, bununla ilgili olabilir diye düşünüyordum ama bu uygulamayı pasif hale getirince de sorun devam ediyor. Windows'ta ya da kulaklığın arayüzünde ses seviyesini kontrol etmesine izin ver gibi bir ayar olabilir mi?

Not: Kulaklıktan sesi açıp kısabiliyorum, sadece windows genel ses seviyesindeki değişiklikler kulaklıktaki ses seviyesini değiştirmiyor.

 

kaanbey

25.01.2021 03:07

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sennheiser Bluetooth Kulaklık Ses Kısılmıyor ve Açılmıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.