5.00 / 1 oy

Samsung TV uzaktan telefon ile nasıl açılır?

Samsung Smart TV kullanıyorum ve bazen televizyon kapalıyken açarak bir youtube videosunu televizyondan izlemek istiyorum, ama televizyonu açmak için telefondan hangi uygulamayı kullanmam gerektiğini bir türlü bulamadığım için uzaktan kumanda ile açmak zorunda kalıyorum. Akıllı telefon uygulaması ile uzaktan belki farklı bir odadayken televizyonu açmak isteyebilirim ama hangi uygulamayı kurmam gerektiği konusunda işin içinden çıkamadım.

Samsung TV uygulamaları diye Android uygulamaları arasında arama yaptığımda Smart View uygulaması karşıma çıkıyor ama bu uygulamanın da kullanımı sanırım sona ermiş ve bağlantı da kuramıyorum. Samsung Smart TV'yi uzaktan telefon ile açabilmek için kurmam gereken Android uygulaması nedir bilen yazabilir mi?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Samsung Smart TV Android Kumanda Uygulaması Tavsiyesi

bkz: Samsung TV'ye codec eklenebilir mi?

bkz: Samsung TV'de Ekranda Çizgi Çıkma Arızası

bkz: Samsung TV kumanda çalışmıyor ve ışığı yanıp sönüyor

bkz: Samsung Smart TV'ye Android Uygulama Kurmak

bkz: Samsung TV'de Youtube Siyah Ekranda Donma Hatası

elanvital

10.10.2021 15:26

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 11 Ekim 2021 00:01
    4

    SmartThings uygulaması ile birçok otomasyon ve uzaktan işlem yapılabiliyor diye biliyorum, akıllı televizyonları uzaktan açmak kapatmak ve hatta bunları saate bağlamak gibi işlemler de buna dahil. Google Play'den ücretsiz olarak indirebilir ve birçok cihaz ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung TV uzaktan telefon ile nasıl açılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.