5.00 / 1 oy

Samsung Smart TV'ye Android Uygulama Kurmak

Merhaba, evimde 2018 yılında satın aldığım Samsung marka akıllı televizyonum var. İşletim sistemi Tizen olduğu için içindeki sınırlı sayıdaki Netflix gibi uygulamayı kullanabiliyorum ama Android uygulamalarını kullanabilen Android işletim sistemli televizyonlar gibi Android uygulamalarını Samsung marka televizyonuma kurup kullanabilmek istiyorum. Mesela bir kodi uygulamasını ancak Android işletim sistemi ile kurmak mümküni Tizen işletim sistemi içinde kodi uygulaması yok ve haricen yükleme imkanı da sunulmamış.

Android box satın almadan Samsung TV'ye android uygulamaları kurabilmemin bir yolu var mı? Televizyonu root etmek vb riskli işlemlere girmeden basit bir çözüm bilen varsa sorumu cevaplayabilirse çok sevinirim, teşekkürler.

sacit

06.09.2020 18:31

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 14 Eylül 2020 06:26
    17

    Bildiğim kadarıyla tek çözüm Android TV Kutusu satın almak. Çok masraflı değil ve televizyon formatlamaya çalışmaktansa çok daha mantıklı :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung Smart TV'ye Android Uygulama Kurmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.