5.00 / 1 oy

Corona virüs için kolonya tavsiyesi

Corona virüs için hangi kolonyayı tercih etmeliyim diye araştırma yaptım ama bilimsel altyapısı olan herhangi mantıklı bir yazı bulamadım internette. Varsa yoksa yerel gazetelerin arama motorlarından trafik çekebilmek için hazırladıkları ısmarlama başlıklı ama içi boş antibakteriyel kolonya ve kolonya virüsleri öldürür mü haberleri var. Facebook'taki küçük esnafın kolonya fiyatları üzerinden yaptıkları tartışma da zaten işin ahlaki boyutunu gözler önüne seriyor. Üç kuruş fazla para kazanabilmek için her türlü suistimali yapabilecek zihniyetteki insanların eline düşmemek için önlem almak, bunun için de bilinçli olmak lazım. hrpsiburada, n11, gittigidiyor ve akake gibi platformda satış yapan küçük esnafın ürün altına yazdıkları ürün açıklamaları da tamamen ürünlerini satmaya yönelik yanlış bilgilendirmeler ama bu hassas konuları takip edip denetleyen bir mekanizma olmadığı için fiyatlar da bilinçsiz yönlendirmeler de gırla bilgi kirliliği saçıyor.

Kendi emin olduğum bilgilere gelirsek limon kolonyası almak için şartlanmayın, lavanta kolonyası gibi seçenekler de içerisinde alkol olduğu sürece temizlik için aynı etkiye sahipler. covid-19 virüsünün zaten bir tedavisi henüz bulunabilmiş değil, bu aşamada tek yapılabilecek olan tedbirli olmak. Marka olarak uzun yıllardır boğaziçi, eyüp sabri tuncer, duru ve pereja marka kolonyoları kullanmış birisi olarak yine bu firmaların kendi sitelerinden alışveriş yapmayı planlıyorum çünkü bu firmalar fırsatçı küçük esnafın aksine fiyatlarını değiştirmeden standart kalitede 80 derece kolonya üretmeye devam ediyorlar. Kendi adıma hem tavsiyelerimi sunmuş oldum, hem de her türlü öneriye yer açabilmek için bu soruyu eklemek istedim.

Nilay.Özsan

14.03.2020 07:51

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Corona virüs için kolonya tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.