5.00 / 1 oy

Muzo Ses Engelleyici Fiyatı ve Satış Yerleri

Biliyorsunuz artık güncel kulaklıklarda ANC (Active Noise Cancelling) adında bir teknoloji var ve kulaklıkların dış kısımlarına yerleştirilen bir mikrofon ile dış seslerdeki ses frekanslarının tam tersini kulaklıkların içine vererek dengelenmesini sağlıyor ve bu şekilde dış sesler de yalıtılmış oluyor. Muzo ise aktif gürültü engelleme teknolojisini kulaklık ile sınırlamadan dış dünyaya yayma iddiasında olan bir ürün ve bir süre önce kickstarter ve indiegogo'da güzel yatırımlar alarak piyasaya çıktılar.

Muzo ses engelleyicisi şu şekilde çalışıyor: tıpkı kulaklıklarda olduğu gibi dışarıda olan sesleri algılıyor ve tam tersi frekansta ses dalgaları yayarak ortamda bir sessizlik yaratmış oluyor. Bu sayede örneğin gece yatarken odanıza koyacağınız bir muzo ses engelleyici ses ile üst ya da alt katınızda film seslerinden şikayetçi olduğunuz komşunun çıkarttığı gürültüleri duymamış oluyorsunuz. Hatta ürünün reklamlarına bakacak olursak gürültülü restoran gibi mekanlarda bile masaya koyduğunuz bir adet muzo ile kütüphane sessizliğinde bir izolasyon sağlayarak kısık sesle bile sohbet edebiliyorsunuz.

Problem ise bu ürünü hiçbir yerde bulamıyor olmam. Türkiye'de muzo ürününü satın alabileceğimiz bir yer bilen varsa linkini yazabilir mi? yurt dışından ücreti karşılığı ithal edebilirim diyen olursa da ücretini vermeye hazırım, bu ürünü satın alarak bir denemek istiyorum.

bkz: Effie Ütü Makinesi Nedir ve Ne Zaman Nereden Satın Alınabilir?

bkz: Şok tabancası nereden satın alınabilir?

bkz: Xiaomi infrared uzaktan kumanda nereden satın alınabilir?

bkz: Ses incelten helyum gazı internetten nereden satın alınabilir?

bkz: Et Bağlamak için Kasap ipi Nereden Satın Alınabilir?

bkz: Elgato Ring Light Nereden Satın Alınabilir?

chung

24.02.2021 09:03

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 26 Şubat 2022 21:37
  1

  işe yarayacağına zerre kadar inansaydım hemen sipariş verirdim ama teorik olarak bile saçma geldi bana fikir

 • 26 Şubat 2022 22:52
  0

  işe yarıyor olsaydı zaten bugün her ev ve iş yerinde kullanılıyor olurdu bu teknoloji, gürültü engelleyici kulaklık gibi kolay bir iş değil belli ki

 • 17 Ekim 2021 11:30
  0

  ilginç bir ürünmüş ama bana da pek işe yarayabilir bir ürün olarak gelmedi, bilim kurgu filmlerinde yer alan ters şiddette frekans üretme işi teorik olarak işe yarayabilir gibi gelse de pratikte işe yaraması olsa olsa birbirine karışan daha fazla ses anlamına gelebilir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Muzo Ses Engelleyici Fiyatı ve Satış Yerleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.