5.00 / 1 oy

Elgato Ring Light Nereden Satın Alınabilir?

Youtube'da içerik üretmek için ekipman alışverişi yapmaya başladım, ışık bu ekipmanlar arasında en önemli kalemlerden birisi ve çok fazla yer kaplayan ışık teknolojileri yerine sadece kameranın etrafıda yer alan ring light ürünlerinden sadece birisini satın almak şu an bana en mantıklı gelen seçenek.

Elgato markasının adını daha önce duymuştum ama hiçbir ürünlerini almadım ya da kullanmadım. İnternette Elgato Ring Light ürün tanıtımını görünce hem ışık şiddeti, hem de renk sıcaklığı ayarı yapılabilmesi özellikleri ve bu ayarların da uzaktan telefon ya da tablet ile yapılabilmesinden dolayı tam olarak ihtiyacım olarak ışıklandırma ekipmanı bu dedim. Ürünü satın almak ve fiyatına bakmak için google'dan baktığımda ise sadece amazon.com'daki listelenen ürünleri görebildim. Ürün Türkiye'de satılıyor mu, henüz satılmaya başlanmadı ise acaba ne zaman nereden hangi fiyata satın alınabilir?

malkocbey

01.10.2020 15:42

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 28 Mart 2022 12:19
    1

    4-5 bin TL'ye satılan yerler var şu an ama bu paraya değer mi sorusunun yanıtını açıkçası hiç bilemiyorum

  • 3 Ocak 2022 09:38
    0

    ne özelliği var bilmiyorum ama internette 100-200 TL seviyelerinde satın alabileceğiniz çok sayıda ring light ürünü varken bence hesaplı olanları da değerlendirebilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Elgato Ring Light Nereden Satın Alınabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.