5.00 / 1 oy

Effie Ütü Makinesi Nedir ve Ne Zaman Nereden Satın Alınabilir?

Ütü yapmaktan keyif alan kimse olduğunu sanmıyorum, en kral ütüyü bile kullansanız en iyi ihtimalle ütüyü kaldırıp indirmekten ve ayakta beklemekten beliniz ağrıyor. Onu da geçtim, bir sürü zaman gidiyor ve insan sevdiği gömlekleri sırf yıkanıp da ütülenme derdi olmasın diye giymeye bile çekinir oluyor.

Bundan yaklaşık 3 yıl kadar önce Effie isimli bir ütü makinesinin tanıtım videosunu gördüğümü hatırlıyorum. Hatta tanıtım videosunu da youtube'da buldum. Videodan da görebileceğiniz gibi teknoloji çok ümit verici, ancak o zamanlar daha geliştirme aşamasında olan bir üründü ve fonlanma aşamasındaydı. Gelişmeleri helloeffie.com sitesinden takip ediyorum ve artık yakın zamanda son ürünleri piyasaya çıkacak gibi görünüyor.

Ürün hakkında da kısca bilgi vereyim. Videoda gördüğünüz gibi 3 dakika gibi bir süre içerisinde Effie adı verilen bu cihazın içinde özel askılar ile yerleştirdiğiniz kıyafetlerin kurutulması ve ütülenmesi işlemleri otomatik olarak gerçekleşiyor ve telefon uygulamasından da kalan süre takip edilebiliyor. Ürünün fiyatı konusundaki tahminler ise 1.000 $ seviyesinde olacağı şeklinde. Bu gibi start-up tarzı ürünlerin ilk versiyonlarında olacak kusurları göze alarak destek olmak amacıyla ilk kullanıcılarından olmak istiyorum. Vadettiklerinin yarısını bile yapabilse bana bıraktığı zaman açısından parasını çıkartmış olur. O zaman robot süpürgelerden bile daha verimli cihazlar olarak döneme damga bile vurabilirler.

Olur da bu ürün piyasaya çıkarsa ve satışının yapıldığı bir yer görürseniz buraya linkini bırakabilir misiniz?

elnino

03.02.2021 14:07

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Effie Ütü Makinesi Nedir ve Ne Zaman Nereden Satın Alınabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.