5.00 / 1 oy

Macrodroid uygulaması nedir ve Android'de nasıl kullanılır?

Android işletim sistemine sahip olan bir telefon kullanıyorsanız, bu yazıda telefonunuza kurabileceğiniz en faydalı uygulamalardan birinden bahsedeceğim. Macrodroid uygulaması, bir otomasyon uygulamasıdır ve bu uygulamayı işleri telefonunuza otomatize edilmiş olarak yaptırabilmek için kullanabilirsiniz.

Macrodroid uygulaması ile yapabileceğiniz otomatik işlemlerden bazıları:

- Telefonunuzun bluetooth özelliğini sadece belirli yerlerde açıp diğer yerlerde kapatıyorsanız Macrodroid uygulaması ile telefonunuzun bluetooth özelliğinin sadece arabaya bindiğinizde otomatik olarak açılmasını ve sonra yine otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz

- Tetikleyiciler ekleyerek belli bir şartın sağlanması durumunda telefonunuzun bir işi yapmasını sağlayabilirsiniz. Örneğnin şarjınız azaldığında telefonunuzun ışık seviyesini otomatik olarak kısabilir ya da sms aldığınızda belli bir uygulamanın otomatik açılmasını sağlayabilirsiniz.

Telefonunuzdaki aşağı yukarı tüm yazılımsal ve donanımsal özellikleri otomasyon ve senaryolar kuracak şekilde düzenleyebilir ve sıklıkla elle yaparak zaman kaybettiren işlerden zaman kazanabilirsiniz.

Uygulama belirli sınırlamalar çerçevesinde ücretsiz olarak kullanılabiliyor, ancak tüm işlevlerini açmak isterseniz uygulama içinden 30 TL gibi bir ödeme yaparak sınırsız olarak uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Sitede android uygulamaları hakkında daha önce paylaştığım yazılardan bazıları:

bkz: Samsung Telefonlardaki Gizli Kod Nedir ve Ne İşe Yarar?

bkz: Android Paylaş Menüsünü Düzenlemek ve Uygulama Sabitlemek

bkz: Android için APK Uygulaması Tavsiyesi

bkz: Market Kataloglarını Takip Etmek için Telefon Uygulaması Tavsiyesi

bkz: Akıllı Telefon İçin Belgesel Uygulaması Tavsiyesi (Android ve IOS)

bkz: Kuş seslerinden kuş türünü tespit eden telefon uygulaması tavsiyesi

emre dayan

26.03.2021 21:30

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Macrodroid uygulaması nedir ve Android'de nasıl kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.