5.00 / 1 oy

Android için APK Uygulaması Tavsiyesi

Bugün Android uygulamaları arasında tanıtmak ve tavsiye etmek istediğim uygulamanın adı APKMirror. APKMirror ile Google'ın Android App Bundle adını verdiği apkm, xapk, apks uzantılı uygulama paketlerini telefonlarınıza ve Andoid işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza kurabilirsiniz. Android, iOS işletim sisteminin aksine akıllı telefonlara harici uygulamalar kurabilmeniz konusunda kullanıcılarını biraz daha esnek bırakıyor. Bu sayede de apk uzantılı android uygulamalarını internetteki alternatif android marketlerden indirerek telefonunuza da kurabiliyorsunuz.

APKMirror ve türevi APK uygulamalarının genel amacı, Google Play Store'da bulamadığınız (bir sebepten uygulama markette yer almayan) Android uygulamalarını telefonunuza kurabilmektir. Apk dosyalarını Windows'taki exe dosyaları ya da Mac'teki dmg dosyaları gibi düşünebilirsiniz.

APKMirror Nasıl Kullanılır?

APK Mirror (APKMirror) uygulamasını kullanabilmek için öncelikle bu uygulamayı Android telefonunuza indirip kurmalısınız. APKMirror ücretsiz kullanılabilen bir uygulama olsa da uygulama içinde reklam gösterme özelliğini kapatabilmek isterseniz uygulama içi satın alma yapabiliyorsunuz.

Akıllı telefonunuzun tarayıcısından (google chrome gibi) apkmirror.com adresine girerek istediğiniz uygulamaları telefonunuza indirip kurabiliyorsunuz.

apkmirror.com

Sitede uygulamaların farklı varyantları olduğunu da görebilirsiniz ve telefonunuz ve tercihleriniz için en uygun olan kurulumları indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

emre dayan

24.11.2020 18:44

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Android için APK Uygulaması Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.