5.00 / 1 oy

Akıllı Telefon İçin Belgesel Uygulaması Tavsiyesi (Android ve IOS)

Daha önce de akıllı telefonda (Android ve IOS) kullandığım ve tavsiye ettiğim çeşitli uygulamaları buradan tavsiye etmiştim ve çeşitli başlıklar açmıştım. Bugün de belgesel sevenler için inanılnaz geniş bir veritabanı olan mükemmel bir uygulama tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Uygulamanın ismi MagellanTV Documentaries ve içerisinde 1500'ün üzerinde inanılmaz kaliteli belgesel barındırıyor.

MagellanTV Documentaries uygulamasında tarih, bilim, sanat gibi bir çok kategoride inanılmaz kaliteli belgesel yapımları mevcut. 4K görüntü kalitesinde inanılmaz doğa ve uzay videoları da cabası. Uygulamadaki belgeseller İngilizce olarak hazırlanmış, bu yüzden özellikle İngilizce bilenler için mükemmel bir kaynak.

MagellanTV Documentaries ücretli bir uygulama (yıllık kayıt olursanız aylık ödemesi 5 dolara geliyor) ama ücretsiz deneme özelliği de mevcut. Benim gibi belgesel delisi birisi iseniz mutlaka denemenizi ve eğer beğenirseniz de kayıt olmanızı öneririm. İnternette ücretsiz kırılmış versiyonları da var ama hem kendim kullanmadığım, hem de bu gibi yapımların desteklenmesi gerektiğini düşündüğüm için bağlantılarını paylaşmamayı tercih ediyorum.

emre dayan

08.11.2020 00:59

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Akıllı Telefon İçin Belgesel Uygulaması Tavsiyesi (Android ve IOS)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.