5.00 / 1 oy

Android Telefondaki Chrome Bookmark'larını Bilgisayardan Göremiyorum

Android telefonumda ve bilgisayarımda aynı gmail hesabım üzerinden senkronize edilmiş google chrome tarayıcıları kullanıyorum. Örneğin bir sitede kaydettiğim bir şifreyi diğer cihazdan da görebiliyorum, dolayısıyla her iki tarayıcının senkronize olmuş olduklarına eminim. Ama sık kullanılanlara eklediğim siteleri sadece o cihazlarda görebiliyorum.

Telefondaki google chrome tarayıcısı, bookmark'ları mobile bookmarks (mobil yer işaretleri) adında bir klasöre yapıyor, ama telefonda gördüğüm bookmark'ı bilgisayardan göremiyorum. Amacım ise telefondaki google chrome'da çok fazla sekme biriktiğinde bu sekmeleri bookmark yaparak sonradan bilgisayarda görebilmek. Tersi durumda da bilgisayarda sık kullanılanlara eklediğim siteleri telefondan göremiyorum.

Not: tarayıcılardan bilgisayar sürümü olan google chrome'u Türkçe olarak, Android telefondaki tarayıcıyi ise İngilizce olarak kullanıyorum ama problemin bundan kaynaklandığını da sanmıyorum. Sizce problem nereden kaynaklanıyor olabilir ve çözümü nedir?

hakanbeys12

14.11.2020 07:33

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Android Telefondaki Chrome Bookmark'larını Bilgisayardan Göremiyorum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.