5.00 / 1 oy

Android telefonlar için anlık piyasa takip uygulaması tavsiyesi

Bu başlığı, benim gibi sürekli olarak takip ettiği döviz kurlarının, hisse senetlerinin ve kripto paraların anlık fiyatlarını android telefonundan görmek isteyenler için açıyorum. ben de ilgi alanıma girdiği için gin içinde endekslere, döviz kurlarına, takip ettiğim hisse senetlerine ve bitcoin ile birkaç adet alt coin'e bakıyorum ve bu soruda da hem kendi kullandığım uygulamayı paylaşmak, hem de yazar arkadaşların tercih ettikleri piyasa takip uygulamalarını öğrenmek için bu başlığı açıyorum.

Android işletim sistemine sahip olan telefonumda ben investing uygulamasını kullanıyorum, çünkü ana ekrana widget olarak en sık takip ettiğim piyasaları ekleyebiliyorum ve uygulama penceresi açmadan tek bir ekrandan bu piyasaları ve fiyatları görebiliyorum. investing uygulamasının kötü yönleri ise widget olarak eklediğiniz ekranda en fazla 8 adet fiyat takip edebiliyor olmanız. Keşke daha fazla fiyatı ekleyebiliyor ve gerekirse kaydırarak görebiliyor olsaydık. Bir de ara ara investing uygulaması güncellenemediği için fiyat bilgileri gecikmeli olabiliyor. Ama tüm piyasaları ve coin'leri görebildiğim için gerektiğinde uygulamayı açarak tüm piyasa bilgilerini görebiliyor olmaktan mutluyum.

investing'den daha iyi bir android piyasa takip uygulaması var ise tavsiyeleriniz doğrultusunda kurup denemek istiyorum. Ücretli uygulama olursa onu da tek bir sefer olmak şartıyla ödeyebilirim.

Editör editi: benzer yazıları aşağıdaki bağlantılardan görüntüleyebilirsiniz.

bkz: Türkçe Temel Analiz Kitabı Tavsiyesi (2020)

bkz: Türkçe Teknik Analiz Kitabı Tavsiyesi (2020)

bkz: Finansal kuruluşlar Nelerdir?

bkz: Bono Nedir?

bkz: Tahvil Nedir?

bkz: Kar Realizasyonu Nedir?

koray2222

02.03.2021 21:17

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Android telefonlar için anlık piyasa takip uygulaması tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.