5.00 / 1 oy

Market Kataloglarını Takip Etmek için Telefon Uygulaması Tavsiyesi

A101 ve Bim gibi marketlere gelen indirimli ürünler hakkında erkenden haberdar olmak ve ürünlerin stokları tükenmeden erkenden satın alabilmek için tüm bu katalogları teker teker takip etmek gerekiyor. Bu kadar müsait zamanınız yoksa ya da kataloglar yayınlandıklarında açıp bakmayı unutuyorsanız Android telefonlarda google play'den indirip kullanabileceğiniz bir uygulama tavsiye edeceğim size. Bu uygulamayı iPhone'larda kullanabilceğiniz bir sürümü var mı göremediğim için Android işletim sistemli telefonlar diyorum ama farklı bir isim ile appstore'da da olabilir.

Uygulamanın ismi Aktüel Habercim, uygulamanın amacı ise A101, Bim, Şok, Migros ve Gratis gibi haftalık katalog yayınlayan mağazaların online kataloglarını size anında bildirmesi ve indirimlerden haberdar etmesi. Uygulama arayüzü ve kullanıcı deneyimi de beklenmedik derecede başarılı.

Benzer uygulamalar için;

bkz: Alışveriş Sitelerinde Bindirimden İndirim Nasıl Anlaşılır?

bkz: Spy Drop Fiyat Takip Uygulaması Nedir ve Nasıl Kullanılır?

bkz: Kat Planı Çizimi Yapan Uygulama Tavsiyesi (Android ve IOS)

bkz: Android için Pil Sağlığı Uygulaması Tavsiyesi

emre dayan

15.11.2020 09:07

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Market Kataloglarını Takip Etmek için Telefon Uygulaması Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.