5.00 / 1 oy

Joom siparişleri kaç günde teslim edilir?

Eskiden dx.com'dan ve aliexpress'ten 1-2 dolar gibi çok komik fiyatlara çok efsane alışverişler yapardım ama sonradan hem yüksek vergilendirmeden ötürü, hem de çinli e-ticaret firmalarının sevkiyat masraflarını artırmalarından dolayı alışverişi bırakmak durumunda kaldım. Sitede Joom'dan Alışveriş Yapanların Deneyimleri ve Şikayetler yazısını görünce Joom'a girip ürünlere biraz bakınca fiyatlar bizdeki ürünlere göre gözüme daha hesaplı geldiler. Eski günlerdeki kadar büyük bir hesaplı olma durumu yok ama en azından vergi ücretinin eklenmiş hali bile bizdeki bazı ürünlerin fiyatının %70'ine falan denk gelmiş oluyor. Ulaşmayan ürünler için de joom zaten para iadesi yapacağını taahhüt ettiği için su geçirmez bir koruma kılıfı sipariş verdim ve Türkiye'deki emsal fiyatının yarısından biraz daha pahalıya sipariş verdim.

Siparişin elime ulaşması tam olarak 20 gün sürdü. Ürün sorunsuz olarak elime teslim edildi, ama zaten deforme olabilecek ya da kırılabilecek bir ürün olmadığı için öyle bir riskim de pek yoktu. Sonuç olarak acil olmayan ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz bir alışverş sitesi. Emsalleri konusunda sitede ve internette olumsuz yorumlar gördüğüm için tercih etmiştim ve sonuçtan da memnun kaldım. Banggood ve wish gibi sitelerde çok olumsuz yorum var, bunlar anladığım kadarıyla daha yeni bir firma. Artık bunlar bozuncaya kadar bir süre de bunlardan alışveriş yaparız..

deta

08.02.2021 11:33

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Joom siparişleri kaç günde teslim edilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.