5.00 / 1 oy

Morhipo'da en son incelediğiniz ürünlerin tümünü silmek

Morhipo'da gezinirken ürünlerin alt kısmında son incelemiş olduğum ürünlerin sıra halinde çıktığını fark ettim. İnsanlık hali her türlü ürünü sekmelerde açıp insan bakabiliyor ve bunu yanlış açmışım diyebiliyor. Ortak bilgisayar kullanımı bile olabilir, sonra neden bu ürünlere baktın diye uğraş dur.

Morhipo'da en son inceldediğiniz ürünler kısmında yer alan ürünlerin tümünü nasıl silebilirim? Hatta mümkünse bu ürünlerin hiç görünmemesini ya da kaydedilmemesini sağlayabilir miyim?

 

Editör editi: Sitede yer alan bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Prizler için çocuk koruma ürünü tavsiyesi

bkz: Fiyatı düşen ürün iade edilip tekrar sipariş verilebilir mi?

bkz: Amazon'da taksitli alışveriş yapabilmek için sepet tutarı nedir?

bkz: Okey için masa örtüsü önerisi

bkz: Kişisel blender (Smoothie Blender) önerisi

bkz: Katı meyve sıkacağı tavsiye eder misiniz?

kasırga

06.05.2021 15:40

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 6 Mayıs 2021 16:38
    19

    ilginç bir soru olmuş, merakımdan açıp morhipo'yu inceledim. en son incelediğiniz ürünler yazan yerin üstünde de kırmızı renkte tümünü sil yazıyor buna basarak tüm incelediğiniz ürünleri silebilir ve tekrar görünmemesini sağlayabilirsiniz.

    Eğer daha önce gezdiğiniz ürünlerin görünmemesini istiyorsanuız bunun için bir ayar göremedim ama morhipo'yu gizli oturumda açarak giriş yapmadan kullanırsanız bu esnada incelediğiniz ürünler kullanıcı geçmişinizde görünmeyecektir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Morhipo'da en son incelediğiniz ürünlerin tümünü silmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.