5.00 / 1 oy

internetten metal masa ayağı sipariş etmek

Balkonda yere basan ahşap mobilyaların yere değmesinden ötürü (suyun etkisi) nasıl çürüdüklerini bildiğim için üzerine ahşapları koyarak kendim tasarlamak üzere masa ve sandalye yapmak amacıyla metal masa ve bank ayağı sipariş ettim. Metal oldukları için zaten pahalılar, ama internette satın alabileceğiniz neredeyse tek bir marka var ve onlar da gerçekten tahminimden bile kötü ürünler üretip satıyorlarmış. Ben de bu deneyimimi paylaşmak için bu başlığı açmak istedim.

Maalesef internette satılan ve kargo ile gönderilen masa ayakları (en azından karşınıza en yaygın olarak çıkan üreticinin ürünleri) çok özensiz bir şekilde paketleniyorlar ve satılıyorlar. Boyaları yer yer dökülmüş, bağlantı kısımları eğrilmiş ve fotoğrafta göründüklerinden de çok daha inceler.

Metal mobilya parçaları kullanmak her ne kadar çok mantıklı olsa da yeni üreticiler standart kalitede ürünler satmaya başlayıncaya kadar bir süre daha en mantıklısı sanayiden özel sipariş ile metal parçalar hazırlatmak gibi görünüyor.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Epoksi masa yapmak için gerekli malzemeler nelerdir?

bkz: Depremde masanın altına girmek mantıklı mıdır?

bkz: Bokoma Kafa masaj aletinin etlileri doğru mu?

bkz: Okey için masa örtüsü önerisi

bkz: Yükseklik ayarlı masa ayağı nereden bulabilirim?

bkz: Demir Masa Ayağı Nasıl Monte Edilir?

ibrahim

17.08.2021 09:12

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 13 Temmuz 2022 22:46
    0

    özellikle bahçe mobilyaları için çok mantıklı bir seçim, yağmurdan ayakları korumuş olursunuz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
internetten metal masa ayağı sipariş etmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.