5.00 / 1 oy

Yumurta Pişirme Cihazı Tavsiyesi (2020)

Evde uzun yıllardır kullandığımız yumurta pişirme cihazının bozulması sonucu acilen yeni bir yumurta pişirme cihazı almam gerekiyor. Yeni neler çıkmış diye baktım ama bıraktığımdan beri teknoloji bu konuda pek ilerleme kaydedememiş anlaşılan :) Bizdeki emektar yumurta pişirme aleti de yumurta haznesinin altına su koyarak ve yumurta üzerinde bir delik açarak belirli bir sürede pişirme yapan aletlerdendi, bitince de ciyak ciyak ötüyordu. Güncel yumurta pişirme cihazlarına bakınca da aynı uygulamanın devam ettiğini anlıyorum ama ürünler arasındaki devasa fiyat farkını anlamlı bulmadığımı da söylemem gerek. 7 adet yumurtayı aynı anda pişirebilen Sinbo'nun Sinbo Seb-5803 Yumurta Pişirme Haşlama Cihazı isimli ürünü 40 TL'ye 3 farklı pişirme derecesinde (katı-normal-rafadan) yumurta pişirme özelliğine sahipken ve otomatik kapanma özelliğinin yanı sıra sesli uyarı da yapabiliyorken neden WMF markasına 800-900 TL vereyim ki? Sadece Fakir Eggy Master Yumurta Pişirici ürününde kırarak da yumurta pişirebilme özelliği varmış ama kullanacağımı sanmadığım için sanırım tercihimi en hesaplı ürün olan Sinbo'dan yana kullanacağım. Tavsiyeleri olanlar varsa ya da kullandığı üründen çok memnun olduğu için önermek isteyenler varsa yanıtlarını beklerim.

ural

18.12.2019 12:36

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 11 Kasım 2021 08:34
    0

    eskiden ne gerek var derdim ama basit bir yumurta pişirme cihazı ile hem zaman tutma işkencesinden kurtuldum, hem de tüm yumurtalar eşit derecede pişme ve lezzetli olma durumuna geldi. ama farklı boyutlarda yumurtalar kullandığınızda yine aynı derecede pişmemiş oluyorlar. organik yumurta ile organik olmayan yumurta bile eşit derecede pişmiyor, bu yüzden bir ayarı tuttutdukran sonra hep o ayarda kullandığınız türden yumurtaları kullanmaya devam etmeniz çok önemli.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yumurta Pişirme Cihazı Tavsiyesi (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.