5.00 / 1 oy

Dyson süpürgelerden hangisini alsam işimi görür?

Dyson süpürgeler konusunda okuduğum olumlu yazılar ve kullanıcı görüşleri neticesinde ev temizliği ve sağlık gerekçeleri ile bir adet Dyson süpürge satın almaya ikna olmuş durumdayım. Şarjlı süpürgelerin bataryaları bir süre sonra süpürme sürelerinin azalmasına yol açtığı ve 2 yıl sonra da değiştirilmesi gereken yeni masraf kalemleri oldukları için ben fişe takılan ama toz torbasız olan modellerden bir tanesini satın almak istiyorum. Ama modeller arasındaki fiyat farkları sadece başlıklardan mı kaynaklanıyor ve hangi başlıklara ihtiyacım olur sorularına yanıt veremediğim için süpürgeler arasında seçim yapamıyorum.

Dyson Big Ball Allergy 2 - 2.800 TL

DYSON Cinetic Animal Pro 2 - 3.700 TL

Dyson Big Ball Parquet 2 - Sanırım piyasada kalmamış

Kablolu Dyson süpürgeler arasında ne fark var ve hangi ürünü alsam ev temizliği için yeterli temizliği sağlamış olur? Dyson süpürge kullanıcıları varsa yorumlarını ve şikayetlerini yazabilirler mi ben de ona göre karar vermek istiyorum. Şimdiden yanıt verecek herkese teşekkür ediyorum.

sinemcik

30.11.2020 12:07

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dyson süpürgelerden hangisini alsam işimi görür?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.