5.00 / 1 oy

Yükseklik ayarlı masa ayağı nereden bulabilirim?

Balkonda bir masanın üzerine başka bir masayı geçirecek şekilde bir çeşit zigon masa hazırlayarak kullanılmadıklarında yer kaplamayan, lazım olduklarında da ayrı ayrı kullanabileceğim iki adet masaya ihtiyacım var. Bir tane masa zaten olduğu için ikinci masayı mevcut masanın biraz uzunu olacak şekilde hazırlayıp iç içe koymak istiyorum.

Masaların ayak kısmına tekerlek takacağım için kendinden yükseklik ayarlı mobilya ayaklarını kullanamıyorum, bunun yerine masa ayaklarının ayarlanabilir olması durumunda yine aynı işi göreceğini düşündüğüm için aklıma böyle bir çözüm geldi. İnternetteki yüksekliği ayarlanabilir masa ayakları hem çok kısa (max 50 cm) hem de çok pahalı (kısa olmalarına rağmen tanesine 50-60 TL istiyorlar). Pahalı olmaları metal olmalarından kaynaklanıyor, ama benim işimi kalın bir plastik malzeme ya da ahşap de çözebilir. 120 cm yüksekliğe izin veren ve tercihen daha hesaplı masa ayaklarını nereden bulabilirim bilgisi olan var mı?

S_Operator

30.09.2020 09:54

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 7 Aralık 2020 08:31
    0

    Alış-veriş merkezlerindeki yapı-marketlerde rahatlıkla bulabileceğinizi düşünüyorum. hem çeşit fazla hem uygun fiyata hem de görerek almış olursunuz. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yükseklik ayarlı masa ayağı nereden bulabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.