5.00 / 1 oy

Düdüklü Tencere Tavsiyesi 2019

Marka çeşitliliği, model çeşitliliği bir de fiyat farklılığı araya girince benim gibi çeyiz hazırlığı yapan birçok kişinin seçim yapmakta zorlandığını düşünüyorum. En ünlü, güvenilir ve sağlam marka fissler anladığım kadarıyla, garanti veriyorlar kesinlikle patlamaz diye. Fakat fiyatları bin TL'nin üstünde. Alınca uzzun seneler kullanacağımızı düşünürsek aslında mantıklı geliyor. Kullanan varsa olumlu/olumsuz yanlarını, görüşlerini paylaşırsa sevinirim. 

gizemulusoy

03.08.2019 06:03

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

 • 26 Aralık 2019 04:13
  5

  Kesinlikle Fissler düdüklü tencereden şaşmayın. Evet pahalı gelebilir fakat bir kere alıp uzunnnn seneler kullanabileceğiniz bir ürün. En büyük artısı ise patlama ihtimalinin sıfıra yakın hatta sıfır olduğunu bilerek güvenle kullanabilmeniz. Ayrıca yemekleri kısa sürede pişirmesi de çalışan hatta ev hanımı olanlar için de zamandan tasarruf sağlıyor. Kampanya takip ederek size uygun ürünü daha fazla beklemeden edinmenizi tavsiye ederim. Önümüz yılbaşı şimdiden kampanya reklamları başladı bile. 

 • 24 Kasım 2021 19:38
  3

  fissler düdüklü tencerelerin fiyatları 2.000 tl olmuş, ben 5 yıl kadar önce satın aldığımda da pahalıydı ama artık neredeyse asgari ücret ile yarışır bir fiyata ulaşmış. ihtiyaç mı derseniz bilemem ama patlamayacağını bilerek güvenle kullanabildiğiniz bir düdüklü tencere kesinlikle büyük huzur.

 • 25 Aralık 2019 11:14
  0

  Almamanız gereken marka Tefal clipso düdüklü tenceredir. Tefal sürekli reklam yapan ve kaliteli ürünler sattığını iddia eden marka nedense üründe hata olduüunda atış sonrası desteği kesinlikle ama kesinlikle yapmıyor. Ucuz da değil bu arada!!!

 • 16 Ağustos 2019 03:41
  0

  Ben 2 senedir Fissler kullanıyorum veinanılmaz memnunum. Bir kere aklımdan patlar mı acaba sorusu bir kere bile geçmiyor çünkü kilit mekanızması inanılmaz güzel. İsteseniz de açmanıza izin vermiyor zaten soğumadan. Ayrıca yemek, çorba her şeyi neredeyse düdüklüde yapıyorum çünkü vaktimin çok küçük bir parçasını yemek yapmakla harcamak istiyorum. Bu arada satın alırken birkaç aparat verildi aynı düdüklüde yemeğin üzerinde buharda sebze de pişiyor filan. Ya da düdüklüde kek pasta filan yapılabiliyor. Tarif kitabı da hediye etmişlerdi fakat bir kere bile yapamadım çünkü vaktim yok. Fakat fırın çalıştırmayı sevmeyen ben mutlaka düdüklüde tatlı yapmayı deneyeceğim. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Düdüklü Tencere Tavsiyesi 2019

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.