5.00 / 1 oy

Hoover bulaşık makinesi nasıl resetlenir?

Hoover bulaşık makinesi tüm ışıkları yanıyor ve bipliyor sorumda da bahsettiğim gibi Hoover hed 60 model bulaşık makinem hata moduna girdi ve resetleyerek tekrar kontrol etmek istiyorum ama cihazın toplamda iki tane butunu var (start ve reset düğmeleri). Her iki düğmeye de tek tek, kısa, uzun, birlikte gibi kombinasyonlarla basmama rağmen bir türlü resetleyemedim.

Cihazı servise de versem yapacakları ilk şey bulaşık makinesini resetlemek olacağı için bu işlemi yapabilmenin bir yolu olmalı, cihazı fişten çıkartıp beklemeyi de denedim ama yine işe yaramadı. Hoover marka bulaşık makineleri için resetleme işlemi nasıl yapılır ve bu prosedürün çalıştığından nasıl emin olabilirim?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Ev için başlangıç seviye dikiş makinesi tavsiyesi

bkz: Koltuk döşemesi yapabilmek için zımba makinesi önerisi

bkz: Effie Ütü Makinesi Nedir ve Ne Zaman Nereden Satın Alınabilir?

bkz: Mısır Patlatma Makinesi Tavsiyesi (2021)

bkz: Hesaplı ve kaliteli ekmek kızartma makinesi tavsiyesi (2020)

bkz: Bulaşık Makinesi Su Almıyor ve Yıkama Yapmıyor Çözümü Nedir?

esmersu

25.06.2021 18:11

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 22 Ekim 2021 07:00
    0

    bulaşık makinesinin nasıl resetlenebilir bir şey olduğunu algılayabilmek için kendi evimdeki bulaşık makinesinin üzerinde ctrl alt del tuşları aradım :) ama işin daha ilginç tarafı gerçekten de üzerinde reset yazan bir düğme var, hatta tek düğme de çevirmeli kol dışında bu ve ben bunu yıllarca fark etmemişim :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hoover bulaşık makinesi nasıl resetlenir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.