5.00 / 1 oy

Hesaplı ve kaliteli ekmek kızartma makinesi tavsiyesi (2020)

Ekmek kızartma makinesi bizim gibi ekmek yemeyi seven ve beslenme kültüründe her zaman hamur da olan insanlar için mükemmel bir makine gibi görünüyor ama nedense amerikan filmlerinin vazgeçilmesi olan bu ürün Türkiye'de öteden beri hiç tutmadı. Bunun sebepleri ise bence şunlar olabilir:

- Bizde günlük taze ekmek yeme kültürü olması

- Bayat ekmeklerin köfte hazırlamak gibi değerlendirilmesi

- Ekmek kızartmak için her evde tost makinesi bulunması ve tercih edilmesi

Kızarmış ekmeği çok seven birisi olarak ben de yıllardan beri ekmek kızartmak amacıyla tost makinesini kullanıyorum ama tost makinesinde ekmeği ezip de tost makinesi başında pişti mi pişmedi mi beklemek yerine ekmek kızartmak amacıyla üretilmiş, istenilen süre sonunda ekmeği filmlerdeki gibi tık diye çıkaran ve zilli uyarısı ile de başında beklemenize gerek bırakmayan bir ekmek kızartma makinesi satın almak istiyorum. Hazır black friday günleri de farklı isimlerle de olsa devam ederken bu kampanyalardan da yararlanarak aşağıdaki ürünlerden birisini satın alacağım gibi görünüyor:

Philips Hd2581/90 Daily Collection Ekmek Kızartma Makinesi - 240 TL

Arzum Altro Ekmek Kızartma Makinesi - 210 TL

Schafer Küchenchefs Ekmek Kızartma Makine - 250 TL

Şimdilik Philips'in ekmek kızartma makinesi tasarımı ve özellikleri ile daha alınası gibi görünüyor ama yine de tam kararımı verebilmiş değilim henüz. 500 TL üzeri ekmek kızartma makineleri de var ama o kadar para vermeye bence hiç gerek yok. Evinde ekmek kızartma makinesi kullanan arkadaşlar ekmek kızartma makinesi tavsiye etmek isterlerse ya da ekmek kızartma makinesinde olması gereken özellikler konusunda beni aydınlatabilirlerse daha bilinçli bir alışveriş yapmış olurum. Listede olmayan ekmek kızartma makineleri önerileri için de cevap yazabilirsiniz.

 

koksals

28.11.2020 13:45

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hesaplı ve kaliteli ekmek kızartma makinesi tavsiyesi (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.