5.00 / 1 oy

Airpods'un Teki Bozuldu Ne Yapabilirim?

2 aydır kullanmakta olduğum Airpods Pro'nun sol teki durup dururken bozuldu, hiçbir ses gelmiyor. Sağ tekinde ise hiçbir problem yok, sapasağlam çalışıyor. Sol teki bozuluncaya kadar en ufak bir ses sıkıntısı ya da kesinti gibi bir problem yaşamadım, yere düşürme ya da suya düşürme gibi bir hata da yapmadım. Ama durup dururken aletten ses gelmemeye başladı.

Şarjı mı bitti diye şarj da ettimi bluetooth bağlantısı kopmuş olabilir mi diye farklı cihazlarda da bluetooth bağlantısı kurarak tekrar tekrar denedim ama değişen bir şey yok. Kullanıcı hatası olabilecek bir durum da olmadığına göre (kulak pisliği kaçması falan da mümkün değil) satın aldığım airpods'ta bir problem olası gerekiyor. Süreç olarak ürünü garanti kapsamında nereye göndermem gerekir ya da Apple mağazalarından birisine götürsem ürünü inceleyerek tamir edebilirler mi ya da yenisi ile değişim yaparlar mı?

onurözdemir

03.09.2020 12:23

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Airpods'un Teki Bozuldu Ne Yapabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.