5.00 / 1 oy

Mısır Patlatma Makinesi Tavsiyesi (2021)

Fiyatlar mu uçtu yoksa ben mi ilk kez ciddi ciddi mısır patlatma makinelerine bakıyorum anlamadım ama bikaç ay öncesine kadar market raflarında 50-100 TL'ye gördüğümü düşündüğüm ürünler internete girince bambaşka fiyatlara karşıma çıkıverdiler, sinema keyfini eve taşısam mı diye düşünürken 500 TL altında neredeyse hiçbir mısır patlatma makinesi olmadığını fark etmiş oldum.

Sonuç olarak 680 TL gibi bir fiyata Arnica Mısırmatik Eko Mısır Patlatma Makinesi ürününü satın aldım ve kapağın pişirme işlemi sonrasında yeme kasesi olarak da kullanılabiliyor olması hoşuma gitti. Smoothie yapan blender'lar gibi tek bulaşıkla tüm mısırları hem patlatmış, hem de sonrasında yemiş oluyorum.

Ürüne dair eleştirim ise işimi kolaylaştırması amacıyla almış olmama rağmen tencerede kolaylıkla patlayan mısırların bu makinede daha zor patlıyor olması. Burada yağ miktarından ya da kıyduğum mısır miktarının fazla olmasından kaynaklı olarak da sorun yaşıyor olabilirim ama günün sonunda işimi görmüş oldu. Ama bu kadar para vermeye değer mi derseniz Sinbo ve King gibi markaların mısır patlatma makinelerine de bir göz atabilirsiniz. Daha üst fiyat baremlerine çıkarsanız da Arzum, Westbend ve Russell Hobbs gibi markaların mısır patlatma makinelerine de göz atabilirler ama tümünün çalışma mantığının aynı olduğunu düşündüğüm için çok daha fazla para vermeye ben gerek görmedim. Son bir ürün de yağsız mısır patlatma makinesi olarak geçen Cornet kitchen markasının makinesi ama bu makineyi de olumsuz yorumlarından dolayı satın almamış oldum, tam bir fiyat performans ürünü çözümü benim açımdan bu sebeplerle kendi seçtiğim ürün olmuş oldu.

olcay

05.01.2021 10:46

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mısır Patlatma Makinesi Tavsiyesi (2021)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.