5.00 / 1 oy

Hasan Can Kaya (Konuşanlar) Hangi Dijital Platform İle Anlaştı?

Şunun şurasında Hasan Can Kaya Konuşanlar'ın En Komik Bölümü Hangisi yazısını yazalı bir aydan biraz fazla bir zaman olmuşken bir anda kanaldaki youtube videolarının bir anda yok olması (bkz: Hasan Can Kaya (Konuşanlar) Youtube Videolarını Neden Kaldırdı?) gibi enteresan bir gelişme yaşandı. Sonrasında ne oldu ne oluyor demeye kalmadan da zaten Konuşanlar programının sunucusu (ya da stand-up'çısı demek gerekir sanırım) Hasan Can Kaya'nın artık bir dijital yayın kuruluşu ile anlaştığı haberleri geldi.

Bahsi geçen dijital yayın kuruluşu da sitede de bir süre önce başlığının açılduğınu gördüğüm (bkz: Acun Ilıcalı'nın Exxen Platformu Ne Zaman Açılacak?) Exxen platformu. Zaten youtube kanallarını takip eden kişiler muhtemelen fark etmişlerdir, birçok youtube fenomeni muhtemelen Exxen ile anlaşma yaptıkları için bir süredir bilgilendirme kampanyasına başlamışlardı ve adını da çok sık duymaya başlamıştık. Konu başlığı açısından tamamlayıcı olması açısından hem yayın kuruluşu, hem de Hasan Can Kaya açısından uzun ömürlü bir çalışma olur.

İnternette de Acun Ilıcalı ve Exxen platformu konusunda çok fazla eleştiri olsa da ben hem sıfırdan gelmiş olduğu noktadan dolayı Acun Ilıcalı'yı çok takdir eden birisiyim ve Exxen platformu konusunda da dijital yayın platformları arasındaki rekabeti daha da artıracağı için olumlu olarak bakıyorum. Bundan 10 yıl önce ne paraya ne izleyebiliyorduk, bugün neler neler izleyebiliyoruz diye değerlendirmek lazım.

delicavit

20.12.2020 00:12

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 27 Şubat 2022 11:06
    2

    çi-men izlemek varken açıkçası tercih etmediğim bir alternatif, zaten modası da geçti artık insanlar unuttu bile

  • 29 Ocak 2022 12:25
    0

    birkaç bölümünü sonuna kadar izlememe rağmen bir türlü kanım ısınmadı bu adama ve hakaret şeklindeki çıkışlarını da komik bulmadım. isteyen açsın gülsün sorun yok ama bana göre değil

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hasan Can Kaya (Konuşanlar) Hangi Dijital Platform İle Anlaştı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.