5.00 / 1 oy

Amazon Prime Video Altyazı Punto Büyütme

Amazon Prime Video dizilerini zamana bağlı olarak altyazılı şekilde büyük ekran televizyondan ya da bilgisayardan izliyorum. Ama Netflix'te kocaman olarak ayarlayabildiğim alyazıları Amazon Prime Video'da en büyük puntoya getirmeme rağmen halen okuyamayacağım kadar küçük kalıyorlar. Ekranı biraz uzak tutmaya çalışıyorum, yoksa kör değilim :)

Amazon Prime Video'da altyazıları en büyük seçenekten daha fazla büyütebilmek mümkün müdür? Ya da belki font değiştirsem farklı fontların punto büyüklükleri farklı olduğu için uzaktan daha rahat okuyabileceğim büyüklükte bir yazı elde edebilir miyim? Eğer bunların tümü için cevaplar olumsuz ise son olarak google chrome'da bu yazıları büyütebilmemi sağlayacak bir eklenti var mıdır?

Amazon Prime Video içeriklerine tam alıştım diyecektim ki Netflix halen beni de bırakma der gibi hissediyorum. Muhtemelen her ikisine de üyeliğimi sürdüreceğim ama şu altyazı boyutu problemini önce bir çözmem gerekiyor :(

özgül

14.10.2020 22:03

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Amazon Prime Video Altyazı Punto Büyütme

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.