5.00 / 1 oy

Netflix mi Blutv mi?

Yerli dizilerle çok aram yok (sadece sıfır bir olabilir) ama kaliteli yabancı diziler olursa takip edebilirim. Sadece sıfır bir için blu tv alacak halim yok, olmuşken hepsi tek yerde olsun istiyorum. Evde fiber internet var, dolayısıyla 4K video izlerken sıkıntı çekmem diye düşünüyorum.

Ultra HD kalitede Netflix ayda 42 TL (41.99 TL nedir ya gözünüzü seveyim?), Blutv ise aylık 19.90 TL. Ama Netflix'teki içerik ile BluTv arasında da oldukça fark var gibi görünüyor.

Digiturk, Puhu Tv, DSmart, Tivibu gibi alternatifler için de önerilerde bulunacak olursanız tartışma tek yerde olsun, yeni sorular açmayalım lütfen.

 

aydost

02.07.2019 00:10

Bu soru 5 kez yanıtlandı.

 • 2 Nisan 2022 02:29
  2

  Netflix bizde çok fazla eleştiriliyor, bundaki temel sebep de sanırım yurt dışı netflix'lerinde daha fazla film ve dizi seçeneği olması. ama bu fiyata da bu kadar çok içeriğe erişebiliyor olmak bence oldukça makul bir alışveriş. ne izlesem derdi ortadan kalkıyor en azından, sürekli kimi iyi kimi çöp de olsa bir şeyler ekleniyor ve bence parasının hakkını veriyor

 • 10 Ağustos 2022 13:41
  2

  pandemi sürecinden bugüne bakarak netflix seçimimin doğru olduğunu söyleyebilirim, ama fiyatlama politikaları ve içerik ekleme sıklıkları gelecekte ne gösterir takip etmekte fayda var

 • 3 Kasım 2021 04:02
  1

  kendi seçimim netflix'ten yana oldu ve şimdilik de oldukça memnunum. film ve dizi seçeneklerim o kadar fazla ki listeme eklediğim seçenekleri bitirmeye bile yetişemiyorum. ama blutv'de de yerli dizi sevenleri çekebilecek yapımlar var sanırım, yerli dizi izlemeyen birisi olarak bu kriteri kendi adıma elemiş oluyorum.

 • 3 Kasım 2021 13:23

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix mi Blutv mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.