5.00 / 1 oy

Amazon Prime Video Televizyonda Açılmıyor

Merhabalar, amazon prime video uygulamasını aktif olarak kullanıyordum ama yaklaşık 10 gündür televizyonda (samsung marka tizen işletim sistemli akıllı televizyon) amazon prime video uygulamasını açtığımda amazon prime video logosu görünüyor ve ekranda amazon prime video logosu donuk olarak kalıyor.

Uygulamayı kaldırma seçeneği yok, tekrar kur diyorum ama 2 saniye bir çubuk dönüp yine olduğu yerde kalıyor. Tarayıcıda ve evdeki diğer smart tv'de ise hiçbir problem olmadan uygulama açılıyor ve diziler ile filmleri diğer cihazlardan izliyorum.

Logonun olduğu ekranda açılışta donma hatası amazon prime video için nasıl giderilir, uygulamadan nasıl çıkılır ya da kaldırılıp kurulabilir gibi konularda yazar arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Çoğunuz gibi bilgisayar eksperi olmadığım için daha anlaşılabilir ifadelerle adım adım çözüm yolunu tarif edebilirseniz sevinirim.

alagirl

07.11.2020 01:32

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Amazon Prime Video Televizyonda Açılmıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.