5.00 / 1 oy

Hasan Can Kaya Konuşanlar'ın En Komik Bölümü Hangisi

Başlık karakter sınırına takıldığı için biraz güdük kaldı, tam hali Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar stand up gösterisinin en komik bölümü hangisi olacaktı :)  Gösteriyi ilk zamanlarından beri severek takip eden ve birçok kişiye önererek de herkesin öğrenmesini sağlayan kişi de aslında benim, bu yüzden en çok bana soracaksınız diyerek bilirkişiliğimi göstermek üzere bu soruyu açıyorum.

Konuşanlar programı aslında yarı stand-up gösterisi olarak nitelendirilebilir aslında çünkü standp-up gösterileri sanılanın aslına spontane şakalar içermezler. Cem Yılmaz'ın da her bir gösterisindeki en ince şakayı bile ince ince düşünüp kaleme aldığını ve noktasına virgülüne dokunmadan anlattığını çok gösterisine gittiğim için biliyorum. Bu arada Cem Yılmaz'ın en komik şakası olan oteldeki toblerone şakası da yayınlanan gösterilerinde olmayan ama çok şey kaçırdığınız bir şaka, bilenler bilmeyenlere anlatsınlar :) Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar gösterisi ise seyirci ile etkileşimli bir program ve seyircilerin saçmalamalarından güç alıyor. Yani ortamdaki çok güzel laf sokan adama bol bol malzeme verildiği bir program kurgulamışlar, adam tuttuğuna laf sokuyor, bu açıdan seyircilerin medeni cesaretlerini de tebrik etmek gerek :)

Bu konuyu açmamın iki amacı var. İlki Konuşanlar programını hiç izlememiş olanlar için tek bir bölüm izleme şansı vermeleri durumunda hangi bölümü izlemeye karar vermeleri. İkincisi ise benim gibi programı düzenli olarak izleyen arkadaşların da en komik olarak nitelendirdikleri bölüm konusunda fikirlerini beyan etmeleri. Bu yüzden sitedeki yazarların da katılımları memnun edici olur.

Bence Konuşanlar youtube kanalından programı izlemeye karar verenler için tek bir şans vererek izlemeleri gereken bölüm 13. bölümdür (Selin Şekerci'nin konuk olduğu progam). Çünkü bu bölümde Musa gibi efsane bir seyirci var (muhafazakar kombosu olan) ve tek başına bile karşınıza alsanız adam sizi güldürür. Hasan Can Kaya da formunda ve program oldukça neşeli geçmiş. Konuşanlar'daki en komik anlar da hazırlansa muhtemelen %20'si falan bu bölümden çıkardı kesitlerin. Diğer bölümler konusunda spoiler vermiyorum ve herkese bu programın en azından bir bölümünü izlemesini tavsiye ediyorum.

delicavit

14.11.2020 02:08

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hasan Can Kaya Konuşanlar'ın En Komik Bölümü Hangisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.