5.00 / 1 oy

Acun Ilıcalı'nın Exxen Platformu Ne Zaman Açılacak?

Acun'un twitter hesabından duyurduğu Exxen, duyuruya göre yeni bir dijital platform. Dijital platform dediğimizde benim aklıma gelen rakipleri de BluTV, Netflix ve Amazon Prime Video. Yani yeni bir yarışma programı düzenlemekten çok daha büyük bir girişim ve yatırımdan bahsediiyoruz, Netflix'e ve Amazon'a rakip olmak hiç kolay değil.

Çok televizyon kullanıcısı olmasam da arada sırada açıp bir şeyler izlemek istersem diye hem netflix hem de amazon prime video üyeliğim var. Acun Ilıcalı'nın ticari zekasına ve insanları televizyon karşısına kitleyebilme konusundaki başarısına çok kere tanık olduğum için bu platformu özellikle merak ediyorum. Ayrıca sıkı bir futbol takipçisi olduğu için bu platformun süper lig yayın haklarını da alması bana göre muhtemel hedeflerden birisidir.

Dijital platforma neden Exxen adı verildiği konusunda ise şimdilik bir resmi açıklama göremedim, acaba Acun'a bu platformda ortak olacak yabancı firmalar da olacak mı yakında öğrenmiş oluruz.

muratokcu

26.09.2020 00:57

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Acun Ilıcalı'nın Exxen Platformu Ne Zaman Açılacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.