5.00 / 1 oy

Duvara sabitlenen açılır kapanır ayakkabılık tavsiyesi

İnternette günlerdir içime sinen bir ayakkabılık arıyorum, hazır modellerin hepsi neredeyse aynı ve zevksiz olarak tasarlanmış. Çok sınırlı bir alanda çok ağır yük taşımayacak şekilde balkonda kapının girişinde kendi şartlarımla kurulumunu sağlayabileceğim basit bir ayakkabılık tasarımı arıyorum.

Bakmadığım internet sitesi kalmadı desem yeridir, yabancı internet sitelerinde çok güzel modeller var ama nedense bizim ürün geliştiricilerimiz bu yeni ürünleri geliştirmek yerine yıllardan beri aynı basmakalıp ürünleri imal etmeye devam ediyorlar. İnternetten satın alabileceğim, şık, hafif ve hesaplı bir ayakkabılık modeli için sitedeki yazarlardan tavsiye istiyorum.

Not: Balkona ayakkabı ile çıktığımız için balkonda giydiğimiz eski ayakabılar hep o tarafta duruyor. Ayakkabılık olmadan yere bıraksak yağmurda vs. ıslanıyor. İçeri alsak balkon kapısı mutfaktan açıldığı için kötü koku yapıyor. Balkonda da sınırlı bir alanda duvara sabitleyerek kullanmak istediğimiz için içine su almayacak bir ayakkabılığa ihtiyacımız var.

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Zımba teli sökücü tavsiyesi (Ahşap ve kumaş için)

bkz: Ev için başlangıç seviye dikiş makinesi tavsiyesi

bkz: Hacker'lar ile ilgili en güzel filmler ve tavsiyeler

bkz: Nem ve rutubet giderici cihaz tavsiyesi

bkz: Bakteri ölçme cihazı tavsiyesi

bkz: Balkondaki derz boşluklarını nasıl tamir edebilirim?

cakmakderya

30.03.2021 14:01

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

 • 30 Mart 2021 16:29
  14

  Alıp kullanmadım ama kendim de benzer bir ayakkabılık araştırırken IKEA TRONES ürününe rastlamıştım ve çok hoşuma gitmişti. İkili setleri 209 TL'ye satılıyor ve gerektiği kadar dizip kullanabiliyorsunuz. siyah ve beyaz renkleri var. plastik olduğu için suda şişme gibi durumlar olmaz ama yağmurda içine su girer mi bilemiyorum.

 • 3 Nisan 2021 14:07
  4

  Dediğiniz ürünü satın aldım, buna istinaden de şöyle bir soru başlığı daha açtım.

  bkz: IKEA Trones bahçede ve balkonda kullanılabilir mi?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Duvara sabitlenen açılır kapanır ayakkabılık tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.