5.00 / 1 oy

Nem ve rutubet giderici cihaz tavsiyesi

Önce durum hakkında bir bilgilendirme yapayım bkz: Rutubet Kokusu Nasıl Giderilir?

Mevcut rutubet kokusunu kalıcı olarak giderinceye kadar rutubet ve nem kokusunun eşyalara ve kumaşlara sinmesini engellemek için internette satılan nem giderici kartuşlardan sipariş vereceğim. Bu ürünler artık o kadar yaygınlaşmışlar ki marketlerde bile satılır duruma gelmişler. evden çıkmadan sipariş vererek n11'den ya da amazon'dan da evinize kargo ile gelmesini tercih edebilirsiniz benim gibi. Sadece duvarı akan ya da üst kattan su akan daireler değil, örneğin evleri 10 ay kapalı kalan yazlıkçılar için de eve döndüklerinde hissettikleri nem ve rutubet kokusunu emebilmek için mantıklı bir ürünmüş bunlar.

Bu ürünlerden bir tane sipariş vermek için hangisinin daha işlevsel olduğunu ayırt etmeye çalışıyorum. Farklı marka isimleri altında satılan bu nem kurutucu ve rutubet giderici cihazların hepsi aynı mıdır yoksa içlerinde daha kaliteli olan bir marka var mıdır? Önerilerinizi beklerim, yoksa da bir tane sipariş vererek artık ben bir inceleme yazarım.

Fatma72

24.02.2021 16:00

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 21 Eylül 2021 11:21
    6

    ben de acil olarak yazlığıktaki rutubet kokusunu gidermem gerekince rutubet ve nem giderici tabletlerden sipariş verdim, hiç beklentim de yoktu ama aynı gün içinde resmen tüm kokuyu emdi. bütün yaz da yavaş yavaş eriyerek suya döndü ve görevini tamamladı. ben de suyunu döktükten sonra kışın da koku birikimini önlemek için tüm odalara birer tane bıraktım.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nem ve rutubet giderici cihaz tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.