5.00 / 1 oy

Bakteri ölçme cihazı tavsiyesi

merhabalar, yabancı bir televizyon programında gördüğüm bir cihaz hakkında bilgi almak ve bu cihazı satın alabilmenin hesaplı bir yolunun olup olmadığını öğrenmek için bu soruyu açıyorum. temizlik konusundaki obsesif kişilerin evlerinin ne kadar temiz olduğunu ölçebilmek için bir cihazla eşyaların üzerine, tuvaletlere ve sıklıkla dokunulan kapı kolu gibi yerlerde bu cihazı kullanıyorlar ve anlık olarak o noktadaki bakteri miktarını analiz ederek kimin evinin daha temiz olduğunu tespit edebiliyorlar. Bu arada hiç izlemediğim için bilmiyorum ama bizdeki temizlik programları da benzer bir konseptte olabilir, bilmediğim için örnek veremiyorum.

Ben de evin içinde nerede ne kadar bakteri olduğunu kontrol edebilmek için benzer bir cihaz satın almak istiyorum ama ne bu aletin adını biliyorum, ne de fiyatı konusunda bir bilgim var. Bu cihazın adını, neredens atın alınabileceğini ve fiyatını bilen arkadaşlar acaba bilgi verebilirler mi? Eğer hesaplı yoldan böyle bir cihaz satın alabiliyorsam almak istiyorum. 

kaderimse

22.02.2021 18:51

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bakteri ölçme cihazı tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.