5.00 / 1 oy

Jwin JDP-950 ahşap kabinli piyano kaliteli mi?

Bir haftadır piyano araştırmaktan ve yorum okumaktan gözlerim yoruldu. Hem bütçeme uygun hem de işimi görecek bir piyona arayışındayım. 24 Aralık 2020 Perşembe günü A101’e gelecek olan Jwin JDP-950 Ahşap Kabinli Piyano’yu görünce özellikleri hoşuma gitti, fiyatı da almak istediğim diğer piyanoya göre daha uygun 1.500 TL. Tek sorun ürünün kalitesinden emin olamamam ve bir sorun olması durumunda garantisinin ne kadar geçerli olduğu yönünde. Yani bazı ürünler ve markalar garantisi ne kadar uzun olsa da ürünü aldıktan sonra muhatap bulamıyorsunuz ve sancılı süreç başlıyor. 

Bu arada A101 kataloğunda ürün siyah renkli görünüyor fakat araştırmalarımda başka sitelerde beyaz rengi olduğunu gördüm ve aşık oldum resmen nasıl şık bir  piyanodur o öyle. Önce renginden dolayı fiyatı diğer yerlerde A1012e göre daha yüksek sandım fakat siyah renkli olanı da 2.000 TL diğer sitelerde. Dolayısıyla almayı düşünenler A101’i de değerlendirsin derim. Ekranının dijital olması ürünün artılarından, bir soru işaretim 61 tuşlu olması. 88 tuş ve üzeri olanlar daha iyi olabilir belki de benim için. Demonte olarak gönderildiği yazılmış, kurulumu kolay mıdır? Açıkçası bu tarz cihazları kurmak beni ürkütüyor. Gelip biri kursa benim yerime, ücreti karşılığında, böyle bir hizmet var mı? Jwin JDP-950 ahşap kabinli dijital piyano kullanan varsa artılarını eksilerini yazarsa çok memnun olurum. 

 

E.Boztaş

22.12.2020 22:04

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Jwin JDP-950 ahşap kabinli piyano kaliteli mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.