5.00 / 1 oy

BtcTürk Girdiğiniz telefon numarası kullanılamamaktadır hatası ve çözümü

BtcTürk'te yıllar önce (muhtemelen 2017 ya da 2018) açtığım bir hesap olduğunu hatırlayarak belki içinde unuttuğum kripto paralar vardır da değerlenince bir şeye yararlar diyerek tarayıcının parola hatırlama özelliği sayesinde BtcTürk'e giriş yapmak için kullanıcı adımı ve şifremi yazdım. Belli ki güvenlik katmanlarını artırmışlar ve kripto para piyasasında dönen para miktarını düşünecek olursak bence çok da iyi yapmışlar. Önce yeni bir cihazdan giriş yapmakta olduğum için mail adresimden bir onay işlemi oldu, sonra da telefonunuza bir kod göndereceğiz ekranı çıktı ama girdiğim telefon numarası sonrası karşıma şöyle bir hata mesaj çıktı:

BtcTürk Girdiğiniz telefon numarası kullanılamamaktadır 

BTC Türk'e destek sistemlerinden mail attım, hemen geri dönüş yaptılar ve o telefon numarasının sistemde farklı bir mail hesabı ile ilişkili olduğunu söylediler. Sonra tarayıcı şifrelerini açıp bakınca fark ettim ki o dönem BTC Türk'ten bir hesap daha açmışım ve telefon numarasını da o hesap için kullanmışım. Sonuç olarak siz de böyle bir hata alıyorsanız olası iki sebep var. Birincisi telefon numaranızı yanlış yazıyor olmanız, ikincisi ise o hesaba tanımlı telefon numarasının başka bir telefon numarası olması.

Sonuç olarak hesapta kalan param yokmuş, hayallerim suya düştü, ama btc bu sefer düştüğünde biraz alım yapmayı ihmal etmeyeceğim.

Editör editi: Sitede yer alan bazı benzer başlıklar için;

bkz: Kripto para piyasasının güncel toplam değeri nereden görülebilir?

bkz: Coin'lerde nasıl aynı anda herkes kazanabiliyor?

bkz: Yeni coin nasıl çıkartılır ve binance'e eklenir?

bkz: Binance Coin Vault (BNB Vault) Nedir?

bkz: Bitcoin Hesabının Sahibi Bulunabilir mi?

bkz: Binance'te coin'lere faiz almak

mstkmstk

17.04.2021 15:46

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
BtcTürk Girdiğiniz telefon numarası kullanılamamaktadır hatası ve çözümü

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.