5.00 / 1 oy

Binance Coin Vault (BNB Vault) Nedir?

Binance Coin Vault (BNB Vault), binance.com'un 3 Kasım 2020 tarihinde duyurmuş olduğu ve BNB coin'lerine gecelik faiz ve hediyeler vermek üzere tasarladığı bir çeşit kasadır.

Binance Coin Vault (BNB Vault)

binance.com/tr/bnbmining adresine girerek stake etmek istediğiniz BNB miktarını yazıyorsunuz, ya da isterseniz bu stake işlemini otomatik olarak aktarılacak şekilde düzenleyebiliyorsunuz.

BNB Staking işlemini bir çeşit gecelik kripto para faizlendirme işlemi olarak düşünebiliriz, bu gecelik kazanç sağlama yatırımına konu kripto para cinsinin de Binance kripto para borsasının kendi coin'i olan BNB olması gerekiyor. BNB kasasından elde edilcek gelirlerin kaynağı ise Flexible Savings, BNB DeFi Staking ve Launchpool olarak belirtiliyor ama bu yelpazenin daha da genişletilebileceği söyleniyor.

BNB Vault aracının açıklanmasından beri yıl sonuna kadar geçen sürede BNB fiyatlarındaki değişimi de kısaca dolar cinsinden göstermek istiyorum.

bnb usd grafik

 

paradoks

07.01.2021 00:10

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Binance Coin Vault (BNB Vault) Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.