5.00 / 1 oy

Ücretsiz Wordpress temaları nereden download edilebilir?

Wordpress, bugün halen internet siteleri kurmak ve yönetmek için en sık kullanılan içerik yönetim sistemlerinden (CMS) birisi ve aktif olarak geliştirilmeye ve güncellenmeye de devam ediyor. Hem wordpress ekibi tarafından sürekli olarak hem açıkları kapatılıyor, hem de yeni özellikler ekleniyor. Aynı zamanda bağımsız geliştiriciler tarafından da geliştirilen eklentiler (plugin) kod yazmaya gerek bırakmadan tüm internet sitesi işlevlerini alıp kendi internet sitenize ekleyebilmenize olanak tanımış oluyor.

Bu soru başlığını, internette nerelerden güvenilir ücretsiz Wordpress temaları bulabileceğinizi paylaşmak ve Wordpress ile ilgili yazar arkadaşların da kendi buldukları download kaynaklarını yazabilmeleri için açıyorum.

Ben themeforest sitesinin her ay verdiği ücretsiz wordpress temalarını düzenli olarak takip ediyorum, wordpress temalarına ek olarak html şablonları ve wordpress plugin'leri de veriyorlar. Ayrıca tasarımsal dosyalar da sıklıkla veriliyor ama benim pek işime yaramıyor açıkçası.

Not: korsan temalardan uzak durmanızı öneriyorum, içindeki php kodları değiştirildiği için size faydadan çok zararı olur. 50 dolar kara geçtim sanırsınız ama sonra sabah bir bakarsınız siteniz bambaşka bir şeye dönüşmüş.

Editör editi: wordpress konusunda benzer konu başlıkları için:

bkz: Google Tag Manager Wordpress Siteye Nasıl Kurulur?

bkz: Wordpress Unable to communicate ... Hatası ve Çözümü

bkz: Wordpress Siteye Google Analytics Kurulumu Yapmak

bkz: PHP Güncellemesi Yapsam Wordpress Site Bozulur mu?

bkz: Wordpress'te yabancı dil çeviri eklentisi önerisi

bkz: Wordpress HTML/ScrInject.B Trojan virüsü nasıl temizlenir?

ferrari

06.03.2021 18:42

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 1 Haziran 2022 06:52
    0

    çok beğendiğiniz bir temayı bedavaya bulabilmeniz pek mümkün değil, 50 dolares bayılmanız sizin için özellikle de güvenlik gereği en doğrusu olur

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ücretsiz Wordpress temaları nereden download edilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.