5.00 / 1 oy

Binance hesabınızda risk doğrulama incelemesi yapılıyor sorunu

Binance'te bir süredir ekranda "hesabınızda risk doğrulama incelemesi yapılıyor" şeklinde bir yazı çıkıyordu ve uyarının devamında xx.xx.2021 tarihine kadar tamamlanması bekleniyor yazıyordu. Ama doğrulama işlemi bir türlü tamamlanmayınca alternatif bir çözüm ile sorunu çözdüm ve buradan da ne yaptığımı paylaşmak istedim.

Not: Öncelikle bu işlemi yapmadan önce binance hesabınızda para olmadığına emin olmalısınız, yoksa tüm bakiyeniz sıfırlanabilir.

Binance hesabınızdaki hesabınızda risk doğrulama incelemesi yapılıyor sorununu çözmek için en kolay yol, hesabınızı silerek yeni bir telefon numarası ve mail adresi (önceki kullandığınızdan mutlaka farklı olmalı) ile tekrar kayıt olmak. Ayrıca ID verification (kimlik doğrulaması) sekmesi için de kimliğinizi fotoğraf çekerek paylaşmanız bu sorunu çözmek için yeterli oluyor. Böylece hesabın onaylanmasını beklemek yerine doğrudan yeni bir hesap ile onaylı olarak kayıt olmuş oluyorsunuz ve bir kripto para alım satım firsatı söz konusu ise zaman kaybetmemiş oluyorsunuz.

 

Editör editi: sitede yer alan bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Binance Lite Modu Nedir ve Lite Moda Nasıl Geçilir?

bkz: Kripto paralarda toplam arz ne anlama gelir?

bkz: Kripto para piyasasının güncel toplam değeri nereden görülebilir?

bkz: Binance'ten işlem gerçekleşince bildirim almak

bkz: Binance'te yazan PNL ne anlama gelmektedir?

bkz: Binance Coin Vault (BNB Vault) Nedir?

tamtam

10.06.2021 01:18

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Binance hesabınızda risk doğrulama incelemesi yapılıyor sorunu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.